2 maja Biuro Zarządu Okręgu będzie nieczynne.

Informujemy, iż w dniu 2 maja Biuro Zarządu Okręgu będzie nieczynne.

Nadleśnictwo zaporowo zaprasza - 27 kwietnia 2024 WIELKIE SPRZĄTANIE

Logo Wielkie Sprzątanie 2024Serdecznie zapraszamy, tego dnia ponawiamy naszą akcję sprzątania otaczającego nas Świata.
W roku ubiegłym akcja „Wielkiego Sprzątania” skupiła ok 500 osób – wolontariuszy, którzy wzięli udział w nieprostym zadaniu posprzątania rzeki Pasłęki od Płoskinia Młyn do Zalewu Wiślanego. W tym roku ponawiamy społeczną akcję i prośbę o przyłączenie się do pracy na rzecz otaczającej nas przyrody, ale na całym obszarze działania administracyjnego Nadleśnictwa Zaporowo.

Dnia 27 kwietnia rozpoczynamy akcje od godziny 8:00 w 14 miejscach naszego regionu. Będziemy wydawać worki na śmieci oraz instrukcje jaki obszar możemy posprzątać. Wydawanie worków trwać będzie do godziny 10:00.
PEŁNE WORKI WRACAJĄ DO MIEJSCA POBRANIA WORKA.

Zaproszenie na X PIELGRZYMKĘ WĘDKARZY NA JASNĄ GÓRĘ.

zaproszenie 2024Sanktuarium Jasnogórskie wraz Okręgiem PZW w Częstochowie organizuje X PIELGRZYMKĘ WĘDKARZY NA JASNĄ GÓRĘ.

Mamy zaszczyt zaprosić: wszystkich wędkarzy wraz z rodzinami, sympatyków wędkarstwa i przedstawicieli organizacji wędkarskich.

Wszystkich którzy wyrażą chęć uczestniczenia, informujemy że Pielgrzymka rozpocznie się 27.04.2024 roku Mszą Świętą w Kaplicy Matki Boskiej o godzinie 11:00. Po oficjalnych uroczystościach odbędzie się spotkanie w auli o. Kordeckiego

Istnieje możliwość uczestniczenia dzień wcześniej w Apelu Jasnogórskim o godzinie 21: 00, podczas, którego można będzie wyeksponować Swoje Sztandary podczas transmisji telewizyjnej.

Odłowy tarlaków szczupaka

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu w dniu 02.03.2024 r. planuje rozpocząć odłowy tarlaków szczupaka w obwodzie rybackim jeziora Drużno na kanale Kanał Elbląski nr 5. Termin rozpoczęcia odłowów może ulec nieznacznemu przesunięciu z uwagi na zmienne warunki atmosferyczne.

Z poważaniem

Grzegorz Staniucha

elspinecotubisPSSteam poland logo kolor transparentpls logo kolor transparent ok